پویا ، تازه نفس ترین ایرلاین ایران

چکیده مطلب

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوان ترین ایرلاین های داخلی کشور به شمار آمده که حجم بالای فعالیت آن به حمل بارهای بین المللی اختصاص دارد. اگر می خواهید با این ایرلاین جوان بیشتر آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

پویا ، تازه نفس ترین ایرلاین ایران

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوان ترین ایرلاین های داخلی کشور به شمار آمده که حجم بالای فعالیت آن به حمل بارهای بین المللی اختصاص دارد.

اگر می خواهید با این ایرلاین جوان بیشتر آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

در حال حاضر ایرلاین پویا جابه جایی بار به 5 قاره در کل دنیا را انجام می دهد. یکی از اقدامات اخیر این ایرلاین، شروع فعالیت در زمینه ایرتاکسی بوده که تابستان 96 برای اولین بار در هرمزگان انجام شد.

 

ایرلاین پویا

 

 هم اکنون هواپیماهای ایرلاین پویا، قابلیت جابه جایی 52 مسافر در فاصله  2750 کیلومتر و باری با وزن 10 تن در فاصله  950 کیلومتر را دارد.

محیط بسیار عالی، صندلی های تاشو و بسته های خدماتی مخصوص هر مسافر، توصیف کوتاهی از محیط داخل کابین هواپیماهای مخصوص جابجایی مسافران در این ایرلاین است.

یکی از ویژگی های خوب و منحصر به فرد هواپیماهای این ایرلاین، جدا سازی بخش بار از مسافران با محافظ های محکم و قابل جابه جایی است.

علاوه بر این، قسمت جلوی بخش مخصوص حمل بار، از کابین خدمه جدا شده تا با فرود اضطراری، صدمه ای به خدمه وارد نشود.

 

ایرلاین پویا

 

دو فروند هواپیمای 17 نفره  ایرلاین پویا، شرایط را برای پرواز اولین ایرتاکسی در سال 96 فراهم کرد.

ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند هواپیمای شخصی و مقرون به صرفه را برای سفر خانوادگی خود کرایه کنند بهترین انتخاب بشمار می آید.

ابعاد کوچک و قابلیت های این هواپیماها امکان فرود و خروج در باندهای کوتاه را براحتی فراهم می کند.

 

ایرلاین پویا